Oczyszczacze osobiste AeraMax®
Blog Gdzie kupić Kontakt

Usuń 99,97% szkodliwych zanieczyszczeń
z powietrza z AeraMax

Dlaczego należy oczyszczać powietrze?

Badania wskazują, że powietrze w pomieszczeniach może być nawet pięć razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz*. Obecnie spędzamy nawet do 90% czasu w pomieszczeniach zamkniętych, dlatego dobra jakość powietrza we wnętrzach jest tak ważna. Używając oczyszczacze Fellowes AeraMax™ możesz skutecznie zmniejszyć ilość szkodliwych zarazków i pomóc zapobiegać alergiom, astmie, przeziębieniom i grypie. Agencja Ochrony Środowiska USA (EPA) zaklasyfikowała zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniach do grupy 5 największych zagrożeń dla zdrowia publicznego.

* Badania przygotowane przez Environment Protection Agency

Jakie zanieczyszczenia usuwają oczyszczacze powietrza?

Dym i związki chemiczne

Pyłki

Brzydkie zapachy

Smog

Pleśń i jej zarodniki

Kurz i roztocza

Wirusy i bakterie

Sierść i łupież zwierząt

Jak działają oczyszczacze AeraMax®

Najlepsze filtry - najlepsze rezultaty!

Czy chronisz swoją rodzinę przed szkodliwymi alergenami i zanieczyszczeniem?

Oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax® został stworzony w celu lepszej ochrony Twojej rodziny przed szkodliwymi alergenami i zanieczyszczeniami. To takie proste z AeraMax® - włącz go, a on automatycznie zacznie oczyszczać powietrze, którym oddychasz - 24 godziny na dobę!

Czterostopniowy system filtracji:

 • Filtr węglowy

  Usuwa przykre zapachy, opary i wyłapuje duże cząstki unoszące się w powietrzu.

 • Filtr True HEPA

  Wyłapuje 99,97% cząstek i zanieczyszczeń nawet o wielkości zaledwie 0,3 mikrona w tym: zarodniki pleśni, drobnoustroje, wirusy, pyłki, roztocze, sierść i naskórek zwierząt domowych, większość mikrobów i alergenów oraz dym tytoniowy.

 • Powłoka antybakteryjna AeraSafe™

  Powłoka dezynfekująca skutecznie ogranicza rozwój bakterii, grzybów oraz pleśni na filtrze True HEPA.

 • Technologia PlasmaTrue™

  Tworzy zjonizowane pole ułatwiające bezpieczne usuwanie zanieczyszczeń.

Certyfikaty

Produkt przyjazny alergikom

Oczyszczacze powietrza AeraMax™ otrzymały certyfikat wydany przez Brytyjską Fundację Alegrgii. Certyfikat przyznawany jest tylko produktom oczyszczającym powietrze, których skuteczność w usuwaniu alergenów została potwierdzona w badaniach laboratoryjnych.

Energy Star

Oczyszczacze Fellowes AeraMax® DX55 i DX95 otrzymały certyfikat Energy Star. Są o 40% bardziej wydajne niż inne, niekwalifikowane produkty.

Certyfikat AHAM

Stowarzyszenie Producentów Urządzeń Domowych (AHAM)
Oczyszczacze powietrza Fellowes AeraMax™ otrzymały certyfikat AHAM w 3 klasach oczyszczania (dym, pyłki, pył). Wydajność oczyszczania w danej klasie jest określana przez wskaźnik CADR, wskazujący ilość przefiltrowanego powietrza dostarczanego przez oczyszczacz. Im większa wartość wskaźnika, tym szybciej urządzenie oczyści powietrze w pomieszczeniu.

Poznaj oczyszczacze powietrza AeraMax®

AeraMax® DX

Oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax® został stworzony w celu lepszej ochrony Twojej rodziny przed szkodliwymi alergenami i zanieczyszczeniami. Czterostopniowy system filtracji usuwa aż do 99,97% zanieczyszczeń z powietrza nawet o wielkości zaledwie 0,3 mikrona w tym: pyłki i inne alergeny, roztocze, zarodniki pleśni, sierść zwierząt domowych i dym tytoniowy.

SPRAWDŹ

AeraMax® Baby

Oczyszczacze powietrza AeraMax® Baby zostały stworzone z myślą o naszych pociechach. Ultracichy tryb pracy nocnej z wyłączonymi diodami LED pozwala na spokojny sen dziecka, blokada rodzicielska zapewni bezpieczne użytkowanie urządzenia.

SPRAWDŹ

Kalendarz pylenia roślin

Kliknij na interesujący Cię region aby zapoznać się z orientacyjnym przebiegiem sezonów pylenia poszczególnych roślin w różnych regionach Polski.

Region I

Miesiąc I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Dekada 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123
leszczyna
olsza
brzoza
topola
dąb
trawy
babka
szczaw
pokrzywa
komosa
bylica
ambrozja
Cladosporium
Alternaria

stężenie niskie stężenie średnie stężenie wysokie

Dane: Ośrodek Badania Alergenów Środowiskowych Sp. z o.o. (aktualizacja: IX.2018 r.)

Znajdziesz nas na:

Napisz do nas:

  fellowespolska@fellowes.pl

Zadzwoń:

  +48 22 205 21 00

Jeżeli chcesz otrzymać darmowy poradnik o tym jak uniknąć problemów zdrowotnych i stworzyć komfortowe stanowisko pracy przy komputerze oraz być informowanym o nowych rozwiązaniach Fellowes, zapisz się na nasz newsletter.