O nas - Fellowes - najmocniejsze niszczarki świata, niszczarki, niszczarka, bindownice, laminatory
Blog Zapis na newsletter Gdzie kupić Kontakt

O nas

Kim jesteśmy?

Fellowes jest globalnym producentem i dystrybutorem produktów poprawiających jakość życia w pracy, w domu i w podróży, takich jak urządzenia biurowe, rozwiązania do archiwizacji, produkty pozwalające na zarządzanie przestrzenią w biurze i domu, osobiste i profesjonalne oczyszczacze powietrza.

Harry Fellowes założył firmę w 1917 roku zaczynając od słynnych do dziś pudeł archiwizacyjnych Bankers Box. Zmiany, które zachodziły w ówczesnej przestrzeni biurowej wpływały także na działania firmy, która rosła w coraz to nowe kategorie, takie jak akcesoria technologiczne czy innowacyjne produkty, do których zaliczyć można pierwszą niszczarkę osobistą.

Od czasów założenia firmy w Chicago w stanie Illinois Fellowes, poprzez lata, zaznaczył swoją obecność w takich krajach jak: Wielka Brytania, Kanada, Australia, Francja, Niemcy, Włochy, Holandia, Polska, Hiszpania, Singapur, Japonia, Korea, Chiny i Rosja. Dziś jest światową firmą, która zatrudnia ponad 1700 osób.

Fellowes Logo

 

Misja i wartości

Wcielanie w życie misji

Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań do miejsc pracy przy zachowaniu najwyższych standardów. Naszym pragnieniem jest by ludzie pracowali bezpieczniej, wygodniej i pewniej. Fellowes niezmiennie od dziewięciu dekad utrwala najważniejsze dla firmy wartości. Nie zostały one celowo sformułowane przez Harry Fellowes i jego dwóch synów, Johna i Folgera, a raczej zrodziły się z wypracowanych przez kilka pokoleń sposobów dbania o firmę. Wierzymy, że sukces firmy to dzieło naszych pracowników. Wspólnie kierujemy się czterema podstawowymi zasadami:

Propozycja wartości 360 stopni

Fellowes Logo
  • Produkty najwyższej jakości
  • Zaawansowana produkcja
  • Kompleksowy marketing
  • Rozwiązania prosprzedażowe
  • Wsparcie dla konsumenta

Dzielenie się naszymi wartościami

Fellowes Logo

Jako firma o zasięgu ogólnoświatowym, rozumiemy, że te podstawowe wartości dotyczą wszystkich naszych pracowników na całym świecie, aktualnych wyzwań i globalnych problemów ekologicznych.

Fellowes wyróżnia pracowników poprzez Fellowes Forward Awards przyznawany zespołom, których działania najlepiej odpowiada naszym wartościom i kluczowym strategiom.

Fellowes wspiera Miasto Nadziei, innowacyjnego ośrodek leczniczo-badawczy poświęcony profilaktyce i leczeniu raka i innych śmiertelnych chorób.

Działalność społeczna Fellowes - program GIVE

Fellowes Logo

Fellowes to nie tylko firma produkująca doskonałej jakości produkty, ale także pracownicy aktywnie wspierający lokalne i globalne akcje pomocy w ramach programu GIVE™. Program ten wspiera inicjatywy w czterech kluczowych obszarach: usługi socjalne, ogólnoświatowa pomoc i rozwój, edukacja i badania nad rakiem. Poszczególne akcje pomocy są zgłaszane przez pracowników Fellowes, którzy później aktywnie uczestniczą w ich realizacji. W ramach programu GIVE™ pracownicy Fellowes Polska współpracują z Ogniskiem Wychowawczym w Warszawie. Uczestniczymy też w biegach charytatywnych organizowanych w Polsce i Europie.

Fellowes Logo