Przedstawiamy Tallo™ i Tallo Modular™ - Fellowes - najmocniejsze niszczarki świata, niszczarki, niszczarka, bindownice, laminatory
Blog Zapis na newsletter Gdzie kupić Kontakt

Przedstawiamy Tallo™ i Tallo Modular™

Nagroda Red Dot Award w kategorii Product Design 2022

Nagroda Red Dot Award w kategorii Product Design 2022

Ramiona na monitory z serii Tallo™ / Tallo Modular™ oraz zszywacze biurowe LX Series™ od Fellowes otrzymały prestiżową nagrodę Red Dot Award w kategorii Product Design 2022. Międzynarodowe jury nagrodziło obie serie dzięki ich wyjątkowemu, innowacyjnemu wzornictwu.

Red Dot Design Award to jeden z najbardziej cenionych międzynarodowych konkursów w dziedzinie projektowania produktów, projektowania komunikacji i koncepcji projektowych. Charakterystyczne logo zwycięzcy Red Dot jest postrzegane jako szanowany znak jakości na całym świecie. W tym roku do rozpatrzenia przez jury zgłoszono około 7800 produktów.

Nasza najbardziej wyrafinowana seria ramion do monitorów, wykonanych ze starannością i precyzją z myślą o swobodnej pracy. Łączą w sobie elegancki design, intuicyjne ruchy i ergonomiczny kształt, aby zapewnić doskonałe użytkowanie tym, którzy dbają o zdrowie i dobre samopoczucie w miejscu pracy. Znajdź najlepsze rozwiązanie dla swojego miejsca pracy, korzystając z szerokiej gamy stałych lub dynamicznych konfiguracji i różnych kolorów.

FUNKCJE TALLO™ I TALLO MODULAR™

Wybierz odpowiadającą Ci konfigurację. Najwyższa elastyczność w konfiguracji z jednym, dwoma lub trzema ekranami. Jednocześnie technologia sprężyn gazowych w ramionach na monitory Tallo™ zapewnia bezproblemową regulację wysokości i głębokości oraz ułatwia współpracę.

Szyna
Wyjątkowo zaprojektowana, aby zapewnić bezproblemowe ustawienie monitora bez zajmowania miejsca na biurku.

Bezprzewodowe ładowanie
Utrzymaj zawsze wysoki poziom baterii, dzięki łatwo dostępnej bazie ładującej zaprojektowanej tak, aby bezproblemowo zintegrowała się ze wszystkimi ramionami monitorów Tallo™ i Tallo Modular™. Zawiera nakładkę do bezprzewodowego ładowania Qi i łatwo dostępne porty USB do szybkiego ładowania.

Certyfikat Fira

Certyfikat FIRA
Ramiona Tallo™ i Tallo Modular™ otrzymały nagrodę certyfikat FIRA. Nowatorskie wzornictwo i rozwiązania znacząco wpływające na poprawę zdrowia i komfortu pracy. FIRA jest ciałem ergonomicznym, które działa od 1949 roku. Organizacja ta rozwinęła wiele metod i form testowania mebli i akcesoriów. Akredytacja tej organizacji gwarantuje, iż dany produkt spełnia wszelkie standardy ergonomii.

TALLO™ JAK TO DZIAŁA?

Dla niewprawnego oka każde ramię na monitor wygląda tak samo.
Co więcej, nie zawsze są projektowane z myślą o potrzebach użytkownika. Ramiona Tallo ™ i Tallo Modular ™ firmy Fellowes zostały stworzone po to, aby nadać miejscu pracy wyrazisty styl, wyrafinowanie i poprawić ergonomię pracy.
Opierając się na koncepcji „dynamicznej elegancji”, produkty te zostały zaprojektowane tak, aby wyrażać ruch, a charakterystyczny „splot” ramienia maskuje większość konstrukcji. Dodatkowo ramiona te są zbudowane tak, aby bezproblemowo zintegrować się z szybko zmieniającym się środowiskiem pracy.

Tallo ™

Tallo ™

KUP TERAZ
Tallo Modular™

Tallo Modular™

KUP TERAZ
Tallo™ baza do bezprzewodowego ładowania

Tallo™ baza
do bezprzewodowego
ładowania

KUP TERAZ