Przedstawiamy Tallo™ i Tallo Modular™ - Fellowes - najmocniejsze niszczarki świata, niszczarki, niszczarka, bindownice, laminatory
Blog Gdzie kupić Kontakt

Przedstawiamy Tallo™ i Tallo Modular™

Nasza najbardziej wyrafinowana seria ramion do monitorów, wykonanych ze starannością i precyzją z myślą o swobodnej pracy. Łączą w sobie elegancki design, intuicyjne ruchy i ergonomiczny kształt, aby zapewnić doskonałe użytkowanie tym, którzy dbają o zdrowie i dobre samopoczucie w miejscu pracy. Znajdź najlepsze rozwiązanie dla swojego miejsca pracy, korzystając z szerokiej gamy stałych lub dynamicznych konfiguracji i różnych kolorów.

FUNKCJE TALLO™ I TALLO MODULAR™

Wybierz odpowiadającą Ci konfigurację. Najwyższa elastyczność w konfiguracji z jednym, dwoma lub trzema ekranami. Jednocześnie technologia sprężyn gazowych w ramionach na monitory Tallo™ zapewnia bezproblemową regulację wysokości i głębokości oraz ułatwia współpracę.

Szyna
Wyjątkowo zaprojektowana, aby zapewnić bezproblemowe ustawienie monitora bez zajmowania miejsca na biurku.

Bezprzewodowe ładowanie
Utrzymaj zawsze wysoki poziom baterii, dzięki łatwo dostępnej bazie ładującej zaprojektowanej tak, aby bezproblemowo zintegrowała się ze wszystkimi ramionami monitorów Tallo™ i Tallo Modular™. Zawiera nakładkę do bezprzewodowego ładowania Qi i łatwo dostępne porty USB do szybkiego ładowania.

Certyfikat Fira

Certyfikat FIRA
Ramiona Tallo™ i Tallo Modular™ otrzymały nagrodę certyfikat FIRA. Nowatorskie wzornictwo i rozwiązania znacząco wpływające na poprawę zdrowia i komfortu pracy. FIRA jest ciałem ergonomicznym, które działa od 1949 roku. Organizacja ta rozwinęła wiele metod i form testowania mebli i akcesoriów. Akredytacja tej organizacji gwarantuje, iż dany produkt spełnia wszelkie standardy ergonomii.

TALLO™ JAK TO DZIAŁA?

Wybierz konfigurację odpowiadającą Twoim potrzebom, spośród kombinacji ramienia stałego lub ze sprężyną gazową.
Nieruchome ramiona zapewniają dodatkowy zasięg i ruch, a także są ekonomicznym rozwiązaniem tam, gdzie nie jest wymagana regularna regulacja wysokości. Ramiona ruchome zapewniają bezproblemową regulację wysokości sprężyny gazowej, idealną do pracy indywidualnej na bieżąco i pracy zespołowej.
Szyny pozwalają zwiększyć rozmiar ekranów, które może trzymać ramię, jednocześnie umożliwiając bezproblemowe umieszczanie ekranów obok siebie. Pomaga to zaoszczędzić miejsce na biurku i zachować ergonomiczną pozycję w czasie pracy.

Tallo ™

Tallo ™

KUP TERAZ
Tallo Modular™

Tallo Modular™

KUP TERAZ
Tallo™ baza do bezprzewodowego ładowania

Tallo™ baza
do bezprzewodowego
ładowania

KUP TERAZ

Znajdziesz nas na:

Napisz do nas:

  fellowespolska@fellowes.pl

Zadzwoń:

  +48 22 205 21 00

Jeżeli chcesz otrzymać darmowy poradnik o tym jak uniknąć problemów zdrowotnych i stworzyć komfortowe stanowisko pracy przy komputerze oraz być informowanym o nowych rozwiązaniach Fellowes, zapisz się na nasz newsletter.