Breyta - Fellowes - najmocniejsze niszczarki świata, niszczarki, niszczarka, bindownice, laminatory
Blog Zapis na newsletter Gdzie kupić Kontakt

Przedstawiamy: Seria Breyta™

Zdefiniuj na nowe swoje miejsce pracy z Breyta

Zdefiniuj na nowo swoje miejsce pracy dzięki produktom Breyta. Nasza nowa gama przenośnych akcesoriów ergonomicznych przeznaczonych do pracy w biurze, w domu i w podróży zainspirowana została zmieniającymi się stylami pracy. Zastosowane materiały i wzornictwo pozwalają na długotrwałe użytkowanie potwierdzone 5-letnią gwarancją. Dbamy o środowisko naturalne. Zarówno opakowania, jak i same produkty nadają się w 100% do ponownego przetworzenia. Oferują nowoczesny design i promują zrównoważony rozwój.

Podstawa pod laptop - czarna Podstawa pod laptop - biała Podstawa pod monitor - czarna Podstawa pod monitor - biała Walizka na laptop - czarna Walizka na laptop - biała Podnóżek - czarny Podnóżek - biały
Dostępne wersje kolorystyczne
czarny
biały
Więcej informacji

Poznaj Breyta™

Obejrzyj pełną wersję filmu

Kluczowe cechy

Podstawa pod laptop

Zadbaj o ergonomię pracy, podnosząc ekran laptopa na odpowiednią i komfortową wysokość dzięki 12 łatwym do regulacji ustawieniom wysokości. Ta podstawka pod laptopa ma rozkładane przednie nóżki zapewniające optymalne ustawienie ekranu dowolnego laptopa o przekątnej do 14’’. Składana na płasko dla kompaktowego, łatwego przechowywania lub transportu, jest idealna do hybrydowego środowiska pracy. W 100% nadaje się do recyklingu i posiada rozszerzoną 5-letnią gwarancję.

Podstawa pod laptop
Podstawa pod laptop

Podstawa pod monitor

Ustaw monitor na odpowiedniej wysokości dzięki 3 różnym ustawieniom wysokości. Ta podstawa na monitor zawiera wbudowaną półkę na akcesoria z dostępem do kabla ładowania oraz odłączane nóżki i uchwyt do przenoszenia. Jej kompaktowa konstrukcja, którą można łatwo przenosić, ustawiać, regulować i przechowywać sprawia, że jest ona idealna do hybrydowych środowisk pracy. W 100% nadaje się do recyklingu i posiada rozszerzoną 5-letnią gwarancję.

Podstawa pod monitor
Podstawa pod monitor

2 w 1 Walizka / podstawa na laptop

Konstrukcja 2 w 1, zamykana torba na laptopa z wbudowaną podstawką pod laptopa z 5 ustawieniami wysokości to idealne rozwiązanie do ergonomicznej pracy. Futerał zawiera uchwyt do przenoszenia, opcjonalny pasek na ramię i wewnętrzne paski, które ułatwiają przenoszenie, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo Twoich rzeczy. W 100% nadaje się do recyklingu i posiada rozszerzoną 5-letnią gwarancję.

Podnóżek
Podnóżek

Podnóżek

Dzięki 3 ustawieniom wysokości oraz funkcji kołysania, podnóżek Breyta™ jest idealnym rozwiązaniem do wprowadzenia ruchu oraz poprawy krążenia podczas pracy. Kompaktowa konstrukcja, odłączane nogi i uchwyt do przenoszenia, sprawia, że podnóżek można łatwo przenosić, ustawiać, regulować i przechowywać. Co czyni go idealnym rozwiązaniem do pracy hybrydowej. W 100% nadaje się do recyklingu i posiada rozszerzoną 5-letnią gwarancję.

2 w 1 Walizka / podstawa na laptop
2 w 1 Walizka / podstawa na laptop

Nowa definicja miejsca pracy

Zaprojektowana z myślą o zmieniających się stylach pracy.

Breyta™ oferuje ergonomiczne akcesoria z myślą o komforcie i łatwości użytkowania - przenośne, łatwe w konfiguracji i łatwe do przechowywania. Umożliwia ergonomiczną pracę, gdziekolwiek jesteś. Gwarantuje nowy, lepszy komfort pracy.

Ergonomiczne i w pełni regulowane

Seria Breyta™ została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkownika. Wszystkie produkty posiadają pełną regulację, aby zapewnić ergonomię każdego miejsca pracy, taką jak wygodne siedzenie oraz ekran ustawiony na odpowiedniej wysokości.

Seria Breyta™ została również przetestowana przez FIRA International Ltd, która potwierdza zgodność z wymaganiami ergonomicznymi określonymi w europejskich przepisach dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa: EN ISO 9241-5.

W 100% nadające się do ponownego przetworzenia

Wszystkie produkty i opakowania serii Breyta™ w 100% nadają się do recyklingu i są objęte rozszerzoną 5-letnią gwarancją.

Nowoczesny design

Nowoczesna i prosta estetyka wzornictwa dostępna w czarnej i białej wersji kolorystycznej.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą ergonomicznych rozwiązań produktowych!

Więcej informacji