Polityka Prywatności - Fellowes - najmocniejsze niszczarki świata, niszczarki, niszczarka, bindownice, laminatory
Blog Zapis na newsletter Gdzie kupić Kontakt

Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Wprowadzenie

Firma Fellowes Brands (”Spółka”) szanuje Twoją prywatność i zobowiązuje się do jej ochrony poprzez przestrzeganie niniejszej polityki.

Polityka ta opisuje rodzaje danych, które możemy gromadzić od użytkownika lub które mogą być przez niego dostarczone podczas odwiedzania stron internetowych Fellowes.pl, centrumpomyslow.pl, ochronatozsamosci.pl, ergotest.pl, aeramaxpro.pl, aeramaxpro.com/pl (nasza „Witryna Internetowa") oraz naszych praktyk gromadzenia, wykorzystywania, zachowania, ochrony i ujawniania tych informacji.

Niniejsza polityka dotyczy gromadzonych przez nas danych:

Niniejsza polityka dotyczy gromadzonych przez nas informacji:

Aby zrozumieć nasze zasady i praktyki dotyczące Twoich danych oraz sposobu, w jaki będziemy z nimi postępować, prosimy o uważne zapoznanie się z niniejszą polityką. Niezgodzenie się z naszą Polityką Prywatności jest równoznaczne z decyzją o niekorzystaniu z naszych Witryn Internetowych. Uzyskując dostęp lub korzystając z tej Witryny Internetowej, zgadzasz się na warunki niniejszej Polityki Prywatności. Niniejsza polityka może ulegać zmianom (patrz Zmiany naszej Polityki Prywatności). Dalsze korzystanie z Witryny Internetowej po wprowadzeniu przez nas zmian jest równoznaczne z akceptacją tych zmian, dlatego należy okresowo sprawdzać politykę pod względem aktualizacji.

 

Dzieci poniżej 13 roku życia

Nasza Witryna Internetowa nie jest przeznaczona dla dzieci poniżej 13 roku życia. Nikt poniżej 13 roku życia nie może przekazywać żadnych danych  poprzez Witrynę Internetową. Nie gromadzimy świadomie danych osobowych od dzieci poniżej 13 roku życia. Jeśli masz mniej niż 13 lat, nie rejestruj się w Witrynie Internetowej, nie dokonuj zakupów za pośrednictwem Witryny Internetowej, nie korzystaj z interaktywnych lub publicznych funkcji komentarzy w tej Witrynie Internetowej lub nie dostarczaj nam żadnych danych o sobie, w tym imienia i nazwiska, adresu, numeru telefonu, adresu e-mail lub nazwy użytkownika, której możesz użyć. Jeśli dowiemy się, że pobraliśmy lub otrzymaliśmy dane osobowe od dziecka poniżej 13 lat bez zgody rodziców, usuniemy te dane. Jeśli uważasz, że możemy mieć jakiekolwiek dane pochodzące od dziecka lub dotyczące dziecka w wieku poniżej 13 lat, skontaktuj się z nami pod adresem rodo@fellowes.pl

 

Administrator danych

Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania, jest Fellowes Polska S.A., 05-270 Marki, ul. Bandurskiego 94. 70 Marki, email:  rodo@fellowes.pl

 

Informacje o Tobie i jak je zbieramy

Zbieramy różne rodzaje danych o użytkownikach, jak i od użytkowników naszej Witryny Internetowej, w tym dane:

Gromadzimy te informacje:

Dane, które zbieramy w lub za pośrednictwem naszej Witryny Internetowej mogą zawierać:

Możesz również udostępniać dane, które mają być publikowane lub wyświetlane (zwane dalej „opublikowanymi”) w publicznych obszarach Witryny Internetowej lub przekazywane innym użytkownikom Witryny Internetowej lub osobom trzecim (zwane łącznie "Wkładem Użytkownika"). Wkład Użytkownika jest publikowany i przekazywany innym na własne ryzyko. Chociaż ograniczamy dostęp do niektórych stron, należy pamiętać, że żadne środki bezpieczeństwa nie są doskonałe. Ponadto, nie możemy kontrolować działań innych użytkowników Witryny Internetowej, z którymi użytkownik może dzielić się swoim Wkładem Użytkownika. Dlatego nie możemy i nie gwarantujemy, że Twój Wkład Użytkownika nie będzie oglądany przez osoby nieuprawnione.

Informacje, które gromadzimy za pomocą technologii automatycznego gromadzenia danych.

 Podczas nawigacji i interakcji z naszą Witryną Internetową możemy korzystać z technologii automatycznego pozyskiwania danych w celu gromadzenia określonych informacji o Twoim sprzęcie, działaniach związanych z przeglądaniem, w tym:

Dane, które zbieramy automatycznie, są danymi statystycznymi i nie muszą ale mogą zawierać dane osobowe lub możemy je kojarzyć z danymi osobowymi, które zbieramy w inny sposób lub otrzymujemy od stron trzecich. Pomaga nam to ulepszyć naszą Witrynę Internetową i zapewnić lepszą i bardziej spersonalizowaną obsługę, w tym poprzez umożliwienie nam:

Technologie, które wykorzystujemy do tego automatycznego gromadzenia danych, mogą obejmować:

Nie gromadzimy danych osobowych automatycznie, ale możemy powiązać te informacje z danymi osobowymi, które zbieramy z innych źródeł lub które nam przekazujesz.

 

Wykorzystywanie plików cookie przez Stronę Trzecią i inne technologie śledzenia.

Niektóre treści lub aplikacje, w tym reklamy, w Witrynie Internetowej są obsługiwane przez strony trzecie, w tym reklamodawców, sieci reklamowe i serwery, dostawców treści oraz dostawców aplikacji. Te strony trzecie mogą wykorzystywać pliki cookie (samodzielnie lub w połączeniu z sygnałami nawigacyjnymi lub innymi technologiami śledzenia) w celu zbierania informacji o Tobie podczas korzystania z naszego serwisu. Gromadzone przez nich informacje mogą być powiązane z Twoimi danymi osobowymi lub mogą one zbierać informacje, w tym dane osobowe, o Twoich działaniach online w czasie i na różnych stronach internetowych oraz innych usługach online. Mogą one wykorzystywać te informacje w celu dostarczania reklam opartych na zainteresowaniach (behawioralnych) lub innych ukierunkowanych treściach.

Nie kontrolujemy technologii śledzenia stron trzecich ani sposobu ich wykorzystania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące reklamy lub innej ukierunkowanej treści, skontaktuj się bezpośrednio z odpowiedzialnym dostawcą. Aby uzyskać informacje o tym, jak zrezygnować z otrzymywania ukierunkowanych reklam od wielu dostawców, sprawdź możliwości dotyczące sposobu użytkowania i ujawniania Twoich danych.

 

Jak wykorzystujemy Twoje dane

Korzystamy z danych, które zgromadziliśmy na Twój temat lub których Ty sam nam dostarczyłeś, w tym danych osobowych w celu:

Możemy również wykorzystywać Twoje dane do kontaktowania się z Tobą w sprawie towarów i usług własnych, które mogą Cię zainteresować. Aby otrzymywać takie informacje zapisz się na nasz newsletter poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza w stopce strony. W każdej chwili możesz zrezygnować z jego otrzymywania wysyłając nam mail na adres rodo@fellowes.pl


Możemy wykorzystać zebrane informacje, aby umożliwić nam wyświetlanie reklam wśród docelowych odbiorców naszych reklamodawców. Mimo, że nie ujawniamy Twoich danych osobowych w tych celach bez Twojej zgody, jeśli klikniesz lub w jakikolwiek inny sposób wejdziesz w interakcję z reklamą, reklamodawca może założyć, że spełniasz określone przez niego kryteria.

 

Ujawnienie Twoich danych

Możemy bez ograniczeń ujawniać zbiorcze dane o naszych użytkownikach oraz informacje, które nie identyfikują żadnej osoby.
Możemy ujawnić dane osobowe, które zbieramy lub które przekazujesz, zgodnie z niniejszą polityką prywatności:

Możemy również ujawnić Twoje dane osobowe:

 

Możliwości dotyczące sposobu użytkowania i ujawniania Twoich danych

Stworzyliśmy mechanizmy zapewniające kontrolę nad Twoimi danymi:

Jak długo przechowujemy dane

 

Uzyskiwanie dostępu, poprawianie i usuwanie Twoich danych

Możesz zażądać kopii zgromadzonych przez nas danych dotyczących Ciebie, zażądać poprawienia wszelkich nieścisłości i zażądać usunięcia takich danych, wysyłając nam e-mailem wypełniony formularz (PDF) z Twoją prośbą do rodo@fellowes.pl. Gdy złożysz taką prośbę, zrównujemy Twoje  prawa i prawa do prywatności z naszymi prawnymi zobowiązaniami do ochrony informacji.

Jeśli usuniesz swój Wkład Użytkownika z Witryny Internetowej, kopie Twoich Wkładów Użytkownika mogą pozostać widoczne na buforowanych i zarchiwizowanych stronach lub mogą być kopiowane lub przechowywane przez innych użytkowników Witryny Internetowej. Prawidłowy dostęp i wykorzystanie informacji zawartych w Witrynie Internetowej, w tym Wkładu Użytkownika podlega naszemu regulaminowi.

Ochrona danych

Wprowadziliśmy środki mające na celu zabezpieczenie Twoich danych osobowych przed przypadkową utratą oraz przed nieuprawnionym dostępem, użyciem, zmianą i ujawnieniem. Wszystkie informacje, które nam przekazujesz, są przechowywane na naszych bezpiecznych serwerach za zaporami firewall.


Niestety, transmisja informacji przez Internet nie jest całkowicie bezpieczna. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby chronić Twoje dane osobowe, nie możemy zagwarantować bezpieczeństwa Twoich danych osobowych przesyłanych do naszej Witryny Internetowej. Wszelkie przekazywanie danych osobowych odbywa się na własne ryzyko. Nie ponosimy odpowiedzialności za obchodzenie jakichkolwiek ustawień prywatności lub środków bezpieczeństwa zawartych w Witrynie Internetowej.

 

Zmiany w naszej Polityce prywatności

Naszą zasadą jest publikowanie wszelkich zmian, które wprowadzamy w naszej polityce prywatności na tej stronie, z informacją, że polityka prywatności została zaktualizowana na stronie głównej Witryny Internetowej. Jeśli wprowadzimy istotne zmiany w sposobie traktowania danych osobowych naszych użytkowników, powiadomimy Cię o tym za pośrednictwem powiadomienia na stronie głównej Witryny Internetowej. Jesteś odpowiedzialny za okresowe odwiedzanie naszej witryny i niniejszej polityki prywatności w celu sprawdzenia wszelkich zmian.

 

Kontakt

W przypadku pytań lub komentarzy dotyczących niniejszej polityki dotyczącej prywatności, skontaktuj się z nami pod adresem:

Fellowes Polska S.A.
ul. Bandurskiego 94
05-270 Marki
Do wiadomości: Pracownik ds. ochrony prywatności
Email: rodo@fellowes.pl

Data zmiany: 22/05/2018