Gdzie kupić - Fellowes - najmocniejsze niszczarki świata, niszczarki, niszczarka, bindownice, laminatory
Blog Gdzie kupić Kontakt

Gdzie kupić

Gdzie kupić

Biuro-Art.Gryfice

Niechorska 25f
72-300 Gryfice
  (0-91) 886 49 90   biuro-art@home.pl

MEDIA MARKT KOSZALIN

C.H. Atrium, ul. Ignacego Paderewskiego 1
75-736 Koszalin
  www.mediamarkt.pl

MEDIA MARKT SZCZECIN

ul. Mieszka I 73
71-011 Szczecin
  (91) 481 41 00   (91) 481 41 09   www.mediamarkt.pl

MEDIA MARKT SZCZECIN II

Marcedo Center, ul. Struga 31
70-784 Szczecin
  www.mediamarkt.pl

RESPOL Polska Sp. z o.o.

Ul. Szczawiowa 71
70-010 Szczecin
  (91) 812 21 21   (91) 812 12 12   respol@respolpolska.pl   www.respolpolska.pl

RAKPOL

ul. Sikorskiego 31
70-313 Szczecin
  (91) 484 91 70   hurtownia@rakpol.pl   www.rakpol.pl

RODAN Sp. z o.o.

Szczecińska 30 D
73-108 Kobylanka
  91 39 53 100   91 39 53 101   biuro.szczecin@rodan24.pl   www.rodan24.pl

Sort Stargard

Towarowa 13A
  91 573 86 39, 509 355 570   91 573 86 29   sort.stargard@biuroklub.pl

PAPIRUS PLUS Paweł Spasibionek

Warcisława IV 17
78-400 Szczecinek
  537-518-004   biuro@papirusplus.pl   papirusplus.pl

Media Markt

Galeria Kaskada, Al. Niepodległości 36
70-404 Szczecin
  www.mediamarkt.pl

ALL4OFFICE PARTNER XXI PIK

Niepodległości 52/2
72-300 Gryfice
  91 384 88 80   91 384 87 80   pik@partner21.pl   www.all4office.pl

ALL4OFFICE PARTNER XXI PIK PARTNER XXI - Pik sp.z o.o.

Dzieci Wrzesińskich 19A/11
75-034 Koszalin
  94 341 60 04   94 341 60 03   94 341 64 53   pik@partner21.pl   www.all4office.pl

SELGROS

ul. Walecznych 66
70-774 Szczecin
  (91) 469-71-00   (91) 469-71-99   www.selgros.com.pl

SORT Sp. z o.o. Hurtownia Artykułów Biurowych Szczecin

26 Kwietnia 91
71-126 Szczecin
  91 422 44 22   91 461 61 79   sort.szczecin@biuroklub.pl   www.esort.pl

SPIN Sp. z o.o.

ul.Łukasiewicza 1
78-400 Szczecinek
  (94) 374 68 09 wew. 31, 32   spin@biuroklub.pl   www.spin.pl

Sprzedaż Hurtowa Artykułów Biurowych B & S Sp. z o.o.

Goleniowska 62C
70-847 Szczecin
  (91) 48 49 380   (91) 48 49 387

TORIS-PAPIER

ul. Przemysłowa 8b
75-216 Koszalin
  (94) 341 69 23   (94) 341 69 80   biuro@toris-papier.pl   www.toris-papier.pl

  Jeśli chciałbyś zostać dystrybutorem Fellowes skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta:

    cs@fellowes.pl  
    +48 22 205 21 10  

Znajdziesz nas na:

Napisz do nas:

  fellowespolska@fellowes.pl

Zadzwoń:

  +48 22 205 21 00

Jeżeli chcesz otrzymać darmowy poradnik o tym jak uniknąć problemów zdrowotnych i stworzyć komfortowe stanowisko pracy przy komputerze oraz być informowanym o nowych rozwiązaniach Fellowes, zapisz się na nasz newsletter.