Oczyszczacz na próbę - Fellowes - najmocniejsze niszczarki świata, niszczarki, niszczarka, bindownice, laminatory
Blog Zapis na newsletter Gdzie kupić Kontakt

Popraw jakość powietrza w pomieszczeniach dzięki BEZPŁATNEJ możliwości przetestowania profesjonalnego oczyszczacza powietrza Fellowes

Przed zakupem wypróbuj oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax Pro BEZPŁATNIE przez 30 dni

Chcemy, abyś sam przekonał się, jak profesjonalny oczyszczacz powietrza może pomóc Ci w stworzeniu zdrowego środowiska pracy. Czystość powietrza ma kluczowe znaczenie dla zdrowia pracowników.

Poznaj korzyści płynące użytkowania z profesjonalnego oczyszczania powietrza:

Aby skorzystać z formularza prosimy o zaakceptowanie zgody marketingowej.

Klikając wyślij, potwierdzasz, że zapoznałeś się z regulaminem promocji.

collection
Improves productivity

Zwiększa wydajność pracowników

Reduces absentieesm and presenteeism

Zmniejsza ilość absencję

Improves the perception of facilities

Zwiększa atrakcyjność obiektów

Reduces common complaints such as odours

Zmniejsza ilość nieprzyjemnych zapachów

Creates a more positive, health-oriented environment

Tworzy bardziej pozytywne, prozdrowotne środowisko

AeraMax Pro AM3S PC Air Purifier

Oczyszczacz powietrza AeraMax Pro AM3S PC

Jakość powietrza w pomieszczeniach ma ogromny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie. Użycie oczyszczacza zapewnia, że powietrze w Twoim obiekcie jest oczyszczone z wirusów i bakterii. Minimalizuje to ryzyko infekcji przenoszonych drogą powietrzną. Alergicy i astmatycy również na nim skorzystają. Poczują różnicę w czystym, wolnym od pyłków powietrzu. Dzięki wysoce skutecznemu filtrowi H13 HEPA usuwane jest 99,95% wszystkich zanieczyszczeń, tak małych jak 0,1 mikrona. Skuteczność oczyszczaczy powietrza Fellowes została potwierdzona niezależnymi testami i case study.

Dowiedz się więcej o certyfikatach i testach Fellowes tutaj.

Dowiedz się więcej o najważniejszych funkcjach oczyszczacza powietrza AeraMax Pro AM3S PC

  • Profesjonalne oczyszczacze powietrza dzięki 4 etapom filtracji skutecznie przechwytują 99,95% unoszących się w powietrzu cząstek stałych, tak małych jak 0,1 mikrona, w tym: wirusy, bakterie, pleśnie, grzyby, roztocza, pyłki, lotne związki organiczne oraz SMOG.
  • Filtr wstępny: przechwytuje największe cząstki i zwiększa trwałość filtrów węglowych i True HEPA™.
  • Filtr węglowy: pochłania zapachy jak również lotne związki organiczne, zamiast ich maskowania.
  • Wydajność: 5 cykli wymiany powietrza/godz. (30m²) lub 3 cykle wymiany powietrza/godz. (55m²). Idealny do biur, sal konferencyjnych, toalet i poczekalni.
  • Technologia EnviroSmart™ oparta na czujnikach: obecności osób w pomieszczeniu (ruch i dźwięk) oraz kontroli zanieczyszczania powietrza (PM2,5, PM10 oraz zapachy), automatycznie dostosowuje pracę do panujących warunków, optymalizując działanie i pobór energii. Urządzenie jako jedyne w Polsce posiada dwa laserowe czujniki na wlocie i wylocie, które nieustanne monitorują jakość powietrza.
  • Filtry True HEPA™ posiadają skompresowane mechanicznie krawędzie eliminujące nieszczelności oraz uszczelki gwarantujące pełny proces filtracji, eliminując powietrze oboczne uchodzące poprzez nieszczelności w tradycyjnych rozwiązaniach.
  • Możliwość montażu na ścianie lub użytkowania urządzenia wolnostojącego.
  • Zaprojektowane do pracy trybie ciągłym (24h przez 365 dni)

Fakty!

Dzięki systemowi zarządzania jakością powietrza możesz zapewnić zdrowsze i czystsze powietrze w pomieszczeniach, jednocześnie poprawiając efektywność energetyczną. Wentylacja nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Straty ciepła spowodowane otwieraniem okien stanowią nawet na 44% całkowitych strat ciepła w niektórych pomieszczeniach.

Jakość powietrza jest ważnym elementem zarządzania higieną w różnych rodzajach pomieszczeń. W przestrzeniach współdzielonych użytkownicy korzystają ze zdrowego powietrza. Co inni mówią o oczyszczaczach powietrza AeraMax Pro: Zapoznaj się z naszymi case study tutaj.

*W zależności od dostępności

window