AeraMax Pro - ponad 99,99% skuteczność w usuwaniu koronawirusa Covid-19 - Fellowes - najmocniejsze niszczarki świata, niszczarki, niszczarka, bindownice, laminatory
Blog Gdzie kupić Kontakt

Blog AeraMax Pro - ponad 99,99% skuteczność w usuwaniu koronawirusa Covid-19

AeraMax Pro - ponad 99,99% skuteczność w usuwaniu koronawirusa Covid-19

03.11.2021

AeraMax Pro - ponad 99,99% skuteczność w usuwaniu koronawirusa Covid-19

Fellowes od lat działa na rzecz poprawy bezpieczeństwa oraz komfortu pracowników biurowych z całego świata. Oczyszczacze powietrza Fellowes AeraMax Pro AM3 i AM4 w niezależnych testach​ laboratoryjnych uzyskały 99,9999% skuteczności w usuwaniu stężonego aerozolu koronawirusa​ SARS-CoV-2 podczas jednego cyklu przepływu powietrza przez urządzenie.

Najnowsze badanie zostało przeprowadzone pod kierunkiem dr Alberto Izottiego na Wydziale Medycyny Eksperymentalnej Uniwersytetu w Genui.

Jak przebiegały testy sprawdzające możliwości oczyszczaczy powietrza AeraMax Pro?

Oba modele urządzeń - AM3 oraz AM4, zostały poddane wnikliwym i zaawansowanym testom odbywającym się w prawdziwie ekstremalnych warunkach laboratoryjnych, które - jak wskazują osoby odpowiedzialne za ich przeprowadzenie - są bardzo mało prawdopodobne do wystąpienia w realnym życiu. Mimo takich utrudnień - wyniki przerosły nasze wszelkie oczekiwania.

Co odpowiada za skuteczność oczyszczaczy powietrza AeraMax Pro?

Do głównych czynników potwierdzających zasadność stosowania tego typu urządzeń, zaliczamy:

  • 4-stopniowy system filtracji True HEPA. Dzięki niemu powietrze poddawane jest bardzo wnikliwemu procesowi czyszczenia, który ogranicza ilość występujących w nim zagrożeń.
  • Nowoczesne technologie:

EnviroSmart™, która odpowiada za automatyczne dostosowywanie pracy urządzenia do warunków panujących w danym pomieszczeniu. W tym celu wykorzystuje specjalnie zaprojektowane czujniki, które na bieżąco monitorują stan powietrza.

PureView™, która odpowiada za agregowanie, aktualizowanie oraz dostarczanie niezbędnych danych na temat aktualnej jakości powietrza we wskazanym otoczeniu.

  • Regularne testy i badania – odbywające się w renomowanych instytucjach oraz przeprowadzane przez wybitnych, światowych ekspertów. Uzyskiwane dzięki nim dane potwierdzają skuteczność urządzeń, a dodatkowo pozwalają na nieustanne udoskonalanie ich technologii.

Jeżeli w trakcie poszukiwań pojawią się jakiekolwiek pytania - pamiętaj, że cały czas pozostajemy do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz!


Udostępnij:

Najnowsze wpisy

Oczyszczacze powietrza AeraMax Pro skuteczne w usuwaniu koronawirusa 17.03.2021

Domowe biuro nieprzystosowane do pracy 02.02.2021

Idealny prezent na święta – ergonomiczne produkty do pracy na laptopie i nie tylko – część 3 21.12.2020

Idealny prezent na święta – ergonomiczne produkty do pracy na laptopie i nie tylko – część 2 14.12.2020

Idealny prezent na święta – ergonomiczne produkty do pracy na laptopie i nie tylko – część 1 07.12.2020

7 sposobów na utrzymanie zdrowia i produktywności podczas pracy z domu 21.05.2020

Trzy kwestie, które każdy pracodawca musi rozwiązać w celu przejścia do trybu pracy zdalnej 21.05.2020

więcej

Znajdziesz nas na:

Napisz do nas:

  fellowespolska@fellowes.pl

Zadzwoń:

  +48 22 205 21 00

Jeżeli chcesz otrzymać darmowy poradnik o tym jak uniknąć problemów zdrowotnych i stworzyć komfortowe stanowisko pracy przy komputerze oraz być informowanym o nowych rozwiązaniach Fellowes, zapisz się na nasz newsletter.