Niszczarki Fellowes po raz kolejny zdobyły Złoty Laur Konsumenta - Fellowes - najmocniejsze niszczarki świata, niszczarki, niszczarka, bindownice, laminatory
Blog Gdzie kupić Kontakt

Blog Niszczarki Fellowes po raz kolejny zdobyły Złoty Laur Konsumenta

Niszczarki Fellowes po raz kolejny zdobyły Złoty Laur Konsumenta

17.02.2020  |  Fellowes

Niszczarki Fellowes po raz kolejny zdobyły Złoty Laur Konsumenta

Miło jest nam poinformować, że niszczarki Fellowes już po raz szósty zdobyły jedną z najważniejszych nagród przyznawanych przez użytkowników produktów - Złoty Laur Konsumenta, zdobywając ponad 1/3 wszystkich oddanych głosów.

To już kolejny raz, gdy jakość, funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania zastosowane w naszych niszczarkach znalazły Państwa uznanie. Bardzo dziękujemy za wszystkie oddane głosy i zaufanie.

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie każdego roku, od 16 lat najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach. O kolejności miejsc, w każdej kategorii produktowej, decyduje liczba głosów oddanych przez Konsumentów. Głosowanie przebiega dwutorowo:

  • drogą telefoniczną;
  • plebiscyt na stronach internetowych przeprowadzany przez niezależną organizację zewnętrzną z zastrzeżeniem, iż jeden użytkownik może oddać głos tylko jeden raz w danej kategorii. 

 

 


Udostępnij:

Najnowsze wpisy

7 sposobów na utrzymanie zdrowia i produktywności podczas pracy z domu 21.05.2020

Trzy kwestie, które każdy pracodawca musi rozwiązać w celu przejścia do trybu pracy zdalnej 21.05.2020

Polecane produkty do pracy zdalnej – Home Office 21.05.2020

POZNAJ Emmę – czterdziestolatkę, od 20 lat pracującą na komputerze. Czy chciałbyś tak wyglądać w przyszłości? 28.10.2019

więcej

Znajdziesz nas na:

Napisz do nas:

  fellowespolska@fellowes.pl

Zadzwoń:

  +48 22 205 21 00

Jeżeli chcesz otrzymać darmowy poradnik o tym jak uniknąć problemów zdrowotnych i stworzyć komfortowe stanowisko pracy przy komputerze oraz być informowanym o nowych rozwiązaniach Fellowes, zapisz się na nasz newsletter.