Domy opieki - ochrona przed wirusami - Fellowes
Blog Zapis na newsletter Gdzie kupić Kontakt

SKUTECZNA OCHRONA
PRZED WIRUSAMI
W POMIESZCZENIACH WSPÓŁDZIELONYCH

PROBLEMY Z POWIETRZEM W TWOJEJ PLACÓWCE

Eksperci są zgodni: przenoszenie wirusa w powietrzu stanowi poważne zagrożenie.

Viruses/Bacteria

“Wg. Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej USA rozprzestrzenianie się koronawirusa w powietrzu ma kluczowe znaczenie.”

Allergens

"Wirus może pozostać zawieszony w powietrzu przez 3 godziny."

VOCs

"Nadszedł czas, aby zająć się rozprzestrzenianiem COVID-19 w powietrzu."

Pomagamy wszędzie tam, gdzie jest największa potrzeba.

Bez względu na wiek lub chorobę, domy opieki odgrywają dominującą rolę w zapewnianiu opieki zdrowotnej, zwłaszcza dla starzejącej się populacji. Ich mieszkańcy i pacjenci często są osłabieni lub mają osłabiony układ odpornościowy, który sprawia, że są oni bardziej podatni na zarazki i wirusy w powietrzu. Ciągły ruch odwiedzających domy opieki oznacza jeszcze większe zagrożenie zakażeń doprowadzanych z zewnątrz. Dla mieszkańców domów opieki jest to dodatkowe ryzyko.

Mamy jednak dobrą wiadomość. Nasza kompletna linia profesjonalnych oczyszczaczy powietrza usuwa unoszące się w powietrzu bakterie, wirusy, alergeny i nieprzyjemne zapachy, co czyni zdrowszym środowisko w domach opieki dla opiekunów, personelu, pacjentów i odwiedzających.

Oto tylko niektóre z miejsc, w których AeraMax® Professional może przynieść natychmiastowe rezultaty w domach opieki:

AeraMax Professional - Pomieszczenia wspólne

Obszary Współdzielone

Miejsca te, jak sala telewizyjna czy świetlica, są idealne do spotkań towarzyskich dla mieszkańców domów opieki i odwiedzających. Problemem jednak jest to, że bliskość ludzi w pomieszczeniach oznacza wymianę zarazków i nieprzyjemnych zapachów, które mogą stanowić problem. Na szczęście AeraMax Professional usuwa z powietrza 99.97% zanieczyszczeń, w tym wirusa grypy.

AeraMax Professional - Jadalnie

Jadalnie

Współdzielone jadalnie są rajem dla zapachów i zarazków. Biorąc pod uwagę to, że jadalnie są czasami także miejscami zgromadzeń, ważne jest, aby wyeliminować nieprzyjemne zapachy i aby utrzymać pozytywne wrażenia wśród mieszkańców domów opieki i ich bliskich. Dobrą nowiną jest to, że oczyszczacze powietrza AeraMax Professional wykrywają i automatycznie usuwają nieprzyjemne zapachy.

AeraMax Professional - w łazience

Toalety

Federacja zrzeszająca domy opieki w Stanach Zjednoczonych zachęca potencjalnych mieszkańców i ich rodziny, aby wybierać obiekty, które są “czyste i wolne od nieprzyjemnych zapachów”. Filtracja węglowa w oczyszczaczach powietrza AeraMax Professional eliminuje nieprzyjemne zapachy we współdzielonych pomieszczeniach, jak toalety, a filtracja HEPA redukuje rozprzestrzenianie się zarazków i wirusów.